Barnas Turlag der du bor

Foto: Torbjørn Kjørlaug
Barnas Turlag Avd Kontaktperson E-post Tlf Nettsted
Bjugn Unn Kristin Listog Sunde unn.kristin.listog.sundet@bjugn.kommune.no 918 69 547
Byåsen Linda Kristensen lindakat.kristensen@gmail.com 40458555 http://www.facebook.com/BarnasTurlagByasen
Frøya Tom Andre Karlstad toka1982@yahoo.no 91833688 http://www.facebook.com/BarnasTurlagFroya  
Klæbu Henriette Vaagland henriette.vaagland@ntnu.no 93867732 http://www.facebook.com/BarnasTurlagKlaebu
Malvik Monica Normann monica.normann@gmail.com 40217038 http://www.facebook.com/BarnasTurlagMalvik
Melhus Trenger nye resurspersoner ta kontakt med anne@tt.no 93884610 http://www.facebook.com/BarnasTurlagMelhus  
Oppdal Marit Lindås Aagaard  maritlaa@gmail.com 93227708
Orkla Gunda Ø Lindberg gunda.lindberg@loqal.no 47260747 http://www.facebook.com/orklafjellsportklubb
Ranheim Trine Marie Larsen trine_marie@hotmail.com 90837613
Rennebu Trenger nye resurspersoner ta kontakt med anne@tt.no 93884610
Røros Tove Strickert strickert@live.no 47668932 http://www.facebook.com/BarnasTurlagRoros
Selbu Eva Dahlø Fossen evada74@yahoo.com http://www.facebook.com/BarnasTurlagSelbu
Soknedal Trenger nye resurspersoner ta kontakt med anne@tt.no 93884610 http://www.facebook.com/BarnasTurlagSoknedal
Trondheim Anne van der Wijst  anne@tt.no 93884610  http://www.tt.no
Trondheim Øst Randi Hoff Braaten-Jakobsen randihb26@gmail.com 46741498 http://www.facebook.no/BarnasTurlagTrondheimOst
Åfjord Karin Dokset  k.dokset@gmail.com 41666041 http://www.afjord.no/
Skaun Eva Bjørvik gunnes.eva@gmail.com 48222253 https://www.facebook.com/barnasturlagskaun/
Hitra Sara Renate Lund tsarn_88@hotmail.com 48176306 https://www.facebook.com/Barnas-Turlag-Hitra-223965588098074/
Tiller Ingvild Elvestad Ingvildelv@hotmail.com   https://www.facebook.com/barnasturlagtiller/