Barnas Turlag der du bor

Foto: Torbjørn Kjørlaug
Barnas Turlag Avd Kontaktperson E-post Tlf Nettsted
Byåsen Linda Kristensen lindakat.kristensen@gmail.com 40458555 http://www.facebook.com/BarnasTurlagByasen
Frøya Trenger nye resurspersoner ta kontakt med anne.wijst@dnt.no 93884610 http://www.facebook.com/BarnasTurlagFroya  
Klæbu Henriette Vaagland henriette.vaagland@ntnu.no 93867732 http://www.facebook.com/BarnasTurlagKlaebu
Malvik Ingjard Sandhei ingjard@sandhei.no   http://www.facebook.com/BarnasTurlagMalvik
Melhus Trenger nye resurspersoner ta kontakt med anne.wijst@dnt.no 93884610 http://www.facebook.com/BarnasTurlagMelhus  
Oppdal Edel Thyve Fjellvang  edelstein85@hotmail.com 99712708 https://www.facebook.com/barnasturlagoppdal
Orkla Trenger nye resurspersoner ta kontakt med anne.wijst@dnt.no 93884610 http://www.facebook.com/orklafjellsportklubb
Ranheim Trenger nye resurspersoner ta kontakt med anne.wijst@dnt.no 99884610
Rennebu Marit Sørhus Holden maritsh84@gmail.com 97029189 https://www.facebook.com/Barnas-Turlag-Rennebu-140873419923939
Røros Tove Strickert strickert@live.no 47668932 http://www.facebook.com/BarnasTurlagRoros
Selbu Eva Dahlø Fossen evada74@yahoo.com http://www.facebook.com/BarnasTurlagSelbu
Soknedal Trenger nye resurspersoner ta kontakt med anne.wijst@dnt.no 93884610 http://www.facebook.com/BarnasTurlagSoknedal
Trondheim Anne van der Wijst  anne.wijst@dnt.no 93884610  http://www.tt.no
Trondheim Øst Randi Hoff Braaten-Jakobsen randihb26@gmail.com 46741498 http://www.facebook.no/BarnasTurlagTrondheimOst
Åfjord Karin Dokset  k.dokset@gmail.com 41666041 http://www.afjord.no/
Hitra Sara Renate Lund tsarn_88@hotmail.com 48176306 https://www.facebook.com/Barnas-Turlag-Hitra-223965588098074/
Draksten Cathrine Olsen cathrineamalie@gmail.com 92445626 https://www.facebook.com/BarnasTurlagDragsten
Ørlandet Degen Melanie  melanie.degen77@gmail.com 94978343 https://www.facebook.com/BTfosen
Stadsbygd Line Bratseth linebratseth@hotmail.com 91769496 https://www.facebook.com/BTfosen