| Forsiden | Bli medlem | Turplanlegger | Priser og åpningstider | Om TT | English | Nyhetsbrev |
Flotte dager i fjellet for Familiefestene!På Storerikvollen og på Gjevilvasshytta var det i helga duket til stor Familiefest. Flere familier hadde funnet veien til fjells og værgudene var på deltakerne side store deler av helga. På Gjevilvasshytta hadde de ansiktsmaling for store og små, mens de på Storerikvollen hadde laget til egen is for anledningen. (Teksten fortsetter under bildet)
Barna var ivrige på natursti, små fjellturer, de bygde sandslott på stranda, laget hamburgere på bålet, deltok på lek og i konkurranser. De badet, ble spist av myggen, studerte bloster på fjellet, fant rester av fugleegg, ble kjent med nye turkamerater, bygde varder og overnattet på turistforeningshyttene. En kjempe trivelig helg både for hele familien!
Trykk her for å se flere bilder fra familiefesten på Storerikvollen! Trykk her for å se flere bilder fra Familiefesten på Gjevilvasshytta! |
SøkTurer og aktiviteter
Mediaomtale
|